Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 da li citate???

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

da li citate??? Empty
PočaljiNaslov: da li citate???   da li citate??? Icon_minitimeUto Jul 24, 2007 1:45 am

Citate li knjige cesto ili retko?

Volite li istorijske teme ili teme koje obrađuju probleme modernog drustva?
Ili nesto trece?
Nazad na vrh Ići dole
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

da li citate??? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li citate???   da li citate??? Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 12:31 am

iskreno ti kazem ne secam se kad sam zadnji put procitao nesto sem novina.
a volim citam naucnu fantastiku. dakle poslednje sto sam procitao bilo je gospodar prstenova. e davno to bese ne secam se vise ni kako ide radnja
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

da li citate??? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li citate???   da li citate??? Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 2:49 am

Ko razume shatitje, ja sam pokushala da chitam Silmarilion, to je poslednje izdanje te poznate triologije, a zapravo je samo objashnjenje predhodnih knjiga, ko je nastao od koga, pominju se svi likovi sa poreklom (porodichno stablo ) i prilichno je zbrkana.....No i nisam imala zhivatza da je prochitam do kraja, a i ne znam shta sam do sad prochitala, u toj knjizi. Rolling Eyes
A chitam, i takoretji sam nachitana lol! i volim knjige tj teme koje obradjuju istorijske dogadjaje, al naravno ne vidim promenu u civilizatziji, samo tako napravim poredjenje i prepoznam drushtvo kroz istoriju i danas. Znachi tehnika se mnogo brzhe razvija, od ljudske psihe. scratch scratch scratch
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

da li citate??? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li citate???   da li citate??? Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 9:49 pm

Koliko vas interesuje knjizevnost, to je cudo jedno Smile

Ja cu samo jos nesto da dodam vezano za ovu temu, a vi mi se slobodno prikljucite Wink
Dakle toliko mi je dosadno ovih dana, sto zbog kise to zbog svega pomalo Smile te sam uzela o5 da citam Markesov best-seler 100 godina samoce, i sad ko je tu knjigu procitao nek mi se pridruzi u tumacenju tog dela, i nek kaze nesto o tome, kako utice na vas?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





da li citate??? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li citate???   da li citate??? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
da li citate???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kultura :: Knjizevnost-
Skoči na: