Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Hmmm...malo ogovaranja ;)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 2:57 pm

Koliko puta ste chuli neki trach o sebi?
A koliko puta ste i sami nekog otrachali? i ma koliko govorili da ne volimo trach, ipak se mi svi pomalo bavimo trachom.
Nekad je lakshe nekom natji slabost, i prezentovati u negatvnom kontextu, onako uz kafitzu Wink
A ko vishe tracha, mushkartzi ili zhene ??
Nazad na vrh Ići dole
DeathAngel
Administrator
Administrator
DeathAngel


Broj poruka : 61
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 4:22 pm

mislim da ne postoji covek koji ne voli da tracari, licno bi podelio na one koji obozavaju i one koji slabo to rade.
a sto se tice "da li sam predmet tracha" inponuje mi kad tracare ma kakav god trac bio,lep ili ruzan , to znaci da se ipak na vas obraca paznja.
da li tracarim? naravno
Nazad na vrh Ići dole
https://damebirajufanclub.all-up.com
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimePet Jul 27, 2007 12:06 am

za razliku od tebe urose,ja ne volim price iza ledja niti se sluzim njima ono sto mislim kazem u lice i zeli da se tako i meni kaze
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimePet Jul 27, 2007 3:28 pm

Pa kumo kao shto ti meni reche, svi smo mi pomalo licemerni, jedno pricamo, drugo mislimo a ustvari trece radimo.
Ja sam sto puta bila, bivam i bicu predmet traca, kao sto se i ja nekad bacim na neki trac, al naravno ne znaci da sam nekog povredila time, sve je to u ljudskoj prirodi, a i dosadno je kad je neko savrsen, zar ne ?
A ne trba ljudima sve reci u lice, neki jednostavno vole da misle da su u pravu, i ako nisu, a takve obozavam da otracam. Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimePet Jul 27, 2007 3:31 pm

bem ga,ok,mozda i jesam neke stvari o nekome precutala ali nikad namerno nisam nekog ogovarala iza ledja
sta cu tako me vaspitali...kazu Teice to je no-no jako ruzno geek
Nazad na vrh Ići dole
mala
Gost
Gost
mala


Broj poruka : 19
Godina : 40
Datum upisa : 24.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeNed Jul 29, 2007 3:22 am

Pa sto imam da kazem to kazem,da li u lice ili iza leđa
U svakom slucaju stojim iza svoje rijeci .

Naravno da tracam... upravo vas ogovaram Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
DeathAngel
Administrator
Administrator
DeathAngel


Broj poruka : 61
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeNed Jul 29, 2007 12:05 pm

sanjalica ::
za razliku od tebe urose,ja ne volim price iza ledja niti se sluzim njima ono sto mislim kazem u lice i zeli da se tako i meni kaze

Ono sto imam da kazem kazem u lice kao i ti ...
Da li stvarno mislis da ne tracharis ?
mislim da je to jako tesko,garantovano si nekome nesto ispricala o nekoj osobi,a to je trac... jednostavno covek je radoznale prirode i mora da sazna neke stvari a da bi saznao mora da prica,a za pricu je potrebno dvoje.
Nazad na vrh Ići dole
https://damebirajufanclub.all-up.com
DeathAngel
Administrator
Administrator
DeathAngel


Broj poruka : 61
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeNed Jul 29, 2007 12:08 pm

nensy ::

Ja sam sto puta bila, bivam i bicu predmet traca,


To sto si predmet tracha moze samo da ti inponuje,licno ne kapiram ljude koji se ljute kad ih trachare.
Kad si predmet tracha znaci da se obraca paznja na neku osobu.
Nazad na vrh Ići dole
https://damebirajufanclub.all-up.com
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeNed Jul 29, 2007 4:47 pm

ok...mozda ako pricam nekom a ti nije ruzno nego pohvalno ja tracarim??? scratch scratch scratch

stvarno se ne sluzim time,namerno ne ...mada sam rekla mozda nekad slucajno se dogodi...

ali znam da sam ja vecito predmet ogovaranja,bar kod mene u kraju i bas me briga
Nazad na vrh Ići dole
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeNed Jul 29, 2007 6:29 pm

ja nikad ne tracarim, vec samo iznosim cinjenice i to one koje su proverene
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeNed Jul 29, 2007 7:11 pm

A ja bas volim da tracam Twisted Evil
Ma ljudi to je neminovnost, Anibuse izneses cinjenice hmmm....ja rekla jednu neko drugi drugu, ispralo se kroz stotinu usta dosla do tebe kao nesto sasvim deseto, dodano, preprano, oduzeto, al po tebi to je cinjenica, i ti je tako prezentujes.
TRACARO JEDNA affraid A i sam komentar o nekom je trac, ma kako on bio upakovan. Dakle svi smo mi ljudi isti al kao sto rece DeadhAngel postoji podela na one kojima je to dusevna hrana pa se bave drugima cesce i na one koji to cuju pa prenesu dalje Wink A nema smisla da se ljutim ako me neko otraca, pa zaboga ako pokusam da ispravim krivu sliku samo sam je potvrdila, a niko nije umro ako sam ga otracala, nit meni fali mirnog sna, moze samo da me malo sokira i isprovocira u momentu, al za dobrim konjem se prasina dize Very Happy
(za losim jos veca) al nema veze Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeNed Jul 29, 2007 7:16 pm

ma ja uvek i svakome sve mogu kazem u lice, jer nema potrebe o nekome da lazem.
i u poslednje vreme svasta je bilo, ali mnogi nisu smeli da se suoce samnom lice u lice. zasto pa ne znam Suspect
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeNed Jul 29, 2007 7:24 pm

Pa verovatno zato sto su svesni da su pojeli ..... Wink
A i ne treba insistirati na suocavanju, jer ce se jos svasta dogoditi, veruj mi ovo ti iz iskustva tvrdim.
Nazad na vrh Ići dole
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeNed Jul 29, 2007 7:34 pm

aha iz iskustva pricas Suspect e onda jedva cekam se suocim sa tobom uzivo jer i ja verujem da ce svasta da bude smesno
Nazad na vrh Ići dole
DeathAngel
Administrator
Administrator
DeathAngel


Broj poruka : 61
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeNed Jul 29, 2007 7:59 pm

ANUBIS ::
ma ja uvek i svakome sve mogu kazem u lice, jer nema potrebe o nekome da lazem.
i u poslednje vreme svasta je bilo, ali mnogi nisu smeli da se suoce samnom lice u lice. zasto pa ne znam Suspect

Istina boli
Nazad na vrh Ići dole
https://damebirajufanclub.all-up.com
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 11:43 pm

ANUBIS ::
ma ja uvek i svakome sve mogu kazem u lice, jer nema potrebe o nekome da lazem.
i u poslednje vreme svasta je bilo, ali mnogi nisu smeli da se suoce samnom lice u lice. zasto pa ne znam Suspect

boze,boze...kako su mi ovo poznate reci..hmmm...i kod mene je ista stvar

ANUBIS sta mislis zasti ne smeju da se suoce sa nama scratch
ja mislim da znam jer oni su ti koji sire lazi ili...
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 11:45 pm



Sta? Ko? o cemu se radi?
Ko siri lazi?
Dajte ljudi malo traca da i ja znam kaki ste Sad
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 11:48 pm

kumo,ovo su samo konstatacije,ne brini ali i bolna cinjenica a i istina Rolling Eyes

e sad o kakvim tracevima ti mislis? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 11:51 pm

Nesto socno Wink da se malo rastracamo, mislim nije da volim ali....Wink
hehehe ma nek se traca samo nek nije dosadno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 11:54 pm

evo ti najnoviji trac o meni

...ceo komsiluk prica da sam se udala rolf smesno

a ja se samo preselila a sad sam sama Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 11:58 pm

Dabogda ti naslutili kumo, pa da se napokon proveselimo i da se napijemo!!!
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimePet Sep 21, 2007 12:10 am

ma kakvi bwe ja i brak ,gde to ide jedno sa drugim rolf

mozda jednog lepog dana u strackom domu ...hihihi lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimePet Sep 28, 2007 3:59 pm

evo jedan trac. nensy je musko rolf rolf rolf
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitimeSub Sep 29, 2007 2:18 pm

ANUBIS ::
evo jedan trac. nensy je musko rolf rolf rolf

Nisi fer ANIBUS-e to sam ti rekla u poverenjeu onako ko muskarac muskarcu, i to u najimntimnijem momentu, i nije ti smetalo ups, a uostalom vidi se na slici da pokrivam genitalije da ostali ne provale al sad si odao moju najvecu tajnu, hvala ti!!!!Embarassed Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Hmmm...malo ogovaranja ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm...malo ogovaranja ;)   Hmmm...malo ogovaranja ;) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Hmmm...malo ogovaranja ;)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» torte i malo zahtevniji kolaci
» malo smeha nije na odmet :)))
» RECKA NA ZIDU....IL MALO VISHE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zabava :: Pricaonica-
Skoči na: