Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Chat ovisnost ili zabava ???

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
BLUSTAR
Gost
Gost
BLUSTAR


Broj poruka : 9
Datum upisa : 26.07.2007

Chat ovisnost ili zabava ??? Empty
PočaljiNaslov: Chat ovisnost ili zabava ???   Chat ovisnost ili zabava ??? Icon_minitimeNed Avg 12, 2007 3:19 pm

Da li je vrijeme koje provodimo na chat-u, OVISNOS ILI ZABAVA ???
Nazad na vrh Ići dole
DeathAngel
Administrator
Administrator
DeathAngel


Broj poruka : 61
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Chat ovisnost ili zabava ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat ovisnost ili zabava ???   Chat ovisnost ili zabava ??? Icon_minitimeNed Avg 12, 2007 3:49 pm

BLUSTAR ::
Da li je vrijeme koje provodimo na chat-u, OVISNOS ILI ZABAVA ???

Tesko pitanje a odgovor je jos teze dati...
neki naucnici su pravili ispitivanja i doslo do zakljucka da vreme koje provode mladi za kompom prelazi sva njihova ocekivanja ... po njihovim recima zavisnost pocinje posle 4 sata sedenja za kompjuterom,naravno danima se to vreme polako povecava.
Chat je vid druzenja i njega je malo teze ubrajati u zavisnost,vise zavisnosti mogu da stvore igrice i slicno ...
nikad neces biti zavistan ako umes da razdvojis realan i virtualni zivot ...
nekima chat nije zabava vec nacin zivota ...
tako da ,zakljucak je : vise prirode i druzenja sa PRAVIM prijateljima a malo manje sa virtualnim Exclamation Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://damebirajufanclub.all-up.com
BLUSTAR
Gost
Gost
BLUSTAR


Broj poruka : 9
Datum upisa : 26.07.2007

Chat ovisnost ili zabava ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat ovisnost ili zabava ???   Chat ovisnost ili zabava ??? Icon_minitimeNed Avg 12, 2007 11:00 pm

mozda je i tako interesuju me ostali
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Chat ovisnost ili zabava ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat ovisnost ili zabava ???   Chat ovisnost ili zabava ??? Icon_minitimeNed Avg 12, 2007 11:34 pm

A ostali kazu sledece: Dakle ja mislim da je to zabava, ja to tako dozivljavama, a naravno sve u cemu uzivam stvara neku ovisnost, tako da sam trenutno chat fan, al daleko od toga da sam pocela da zivim nekim virtuelnim zivotom, jednostavno volim doci na chat i pomalo porpricati sa nekim ljudima, kao i doci u neki kafic i sresti poznate face. Za sad ne skodi...a sve sto ne skodi...blabla
Nazad na vrh Ići dole
BLUSTAR
Gost
Gost
BLUSTAR


Broj poruka : 9
Datum upisa : 26.07.2007

Chat ovisnost ili zabava ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat ovisnost ili zabava ???   Chat ovisnost ili zabava ??? Icon_minitimeNed Avg 12, 2007 11:42 pm

hm.....
Da u pravu si ali sta je za tebe, CITIRAM TE:
''pomalo porpricati sa nekim ljudima, kao i doci u neki kafic i sresti poznate face''
Koliki je to vremenski period, odnosno racunas li koliko ti pricas sa tim ljudima i provodis vremena na chatu?
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Chat ovisnost ili zabava ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat ovisnost ili zabava ???   Chat ovisnost ili zabava ??? Icon_minitimePon Avg 13, 2007 1:25 pm

Pa za mene je to, upravo to sto sam i rekla, ne razumem pitanje BLUSTAR scratch
Ne znam sta se tu ima racunati ?
Kad nemam obaveza ja sam tu i tako mi vreme proleti...Cool
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Chat ovisnost ili zabava ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat ovisnost ili zabava ???   Chat ovisnost ili zabava ??? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Chat ovisnost ili zabava ???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zabava :: Pricaonica-
Skoči na: