Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 sabotiraj te zelju ... :D

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitimeSub Avg 11, 2007 12:41 am

Interesantno....
Vi napisete vasu zelju, onda sledeci clan vam ispuni tu zelju, ali je pri tome sabotira, pa i sam pozeli zelju.....npr...


1clan: zelim da ugradim klimu...
2clan: ugradio si klimu, ali iznenada shvatas da moras celo leto provesti u africi na sluzbenom putovanju...

2clan: zelim da odem u bioskop i da pogledam film....
3clan: otisao si u bioskop, ali cim je film poceo nestalo je struje.....

itd, itd...

evo ja cu prva:
zelim da dobijem malog belog zecica Smile
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: Re: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 10:00 pm

Poklonila sam ti malog belog zeca, al sam zaboravila da ti napomenem kako je uzasna stetocina, i kako gricka sve od namestaja ops!!! cak ti nije postedeo i omiljene cipele Smile
A kako ces morati da cistis konstantno za njim sam namerno izostavila da kazem Wink
(htela sam samo da ga se resim)
 
Ja bih zelela 7 dana u Veneciju sa muskarcem iz svojih snova!!!!
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: Re: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 10:56 pm

i naravno uspes da ubedis muskarca svojih snova da te odvede u veneciju i onako odusevljena se spakujes i cekas polazak i to jos avionom(on je burzuj sve placa) Very Happy

...ulazais u avion sva ozarena i posle nekoliko sati saznajes da ne ides u veneciju jer te je dragi pogresno razumeo nego letis prema VIJETNAMU Very Happy:D:D

Zelim da letim balonom... Smile
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: Re: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 11:26 pm

Dan je savrsen, ti se spremas da uzletis balonom, i naravno pocinjes da se penjes lagani povetarac samo stimulise lepo raspolozenje, sva odusevljenje gledas predele ispod sebe onako minijaturne i pomislis kako je sve savrseno...al odjednom se lagani povetarac pretvara u jak vetar koji nosi balon u suprotnom smeru, a taj pravac je ni manje ni vise nego iznad
okeana sos
shokirana shvatas da je nestalo i goriva ne mozes da upravljas balonom affraid
Nema ti druge nego da otvoris padobran,( koji u svom odesevljenju nisi ponela )pale
Plivaj kumo!!! to ti je za Vijetnam Razz


Ja bih zelela da me masira jedan misicavi fizioterapeut, koji je ujedno i foto model Smile


Poslednji izmenio dana Pon Sep 24, 2007 2:02 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: Re: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 11:28 pm

zelja ostvarena ali postoji nesto sto ne znas u vezi njega

ON JE GAY lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: Re: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 11:30 pm

Zelela bih da postanem psihijatar Laughing
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: Re: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 11:31 pm

Pa bitno je da zna da masira, i da ja naparim oci tako da ce sva moja cula da uzivaju Smile

Ti si vrsni psihijatar. Rejting ti je visok, imas dosta kljenata (pacijenata) I uzivas u svom uspehu i radu.
Ali dolazi ti jedan dan i te kako labilan pacijent, i isprovociran tvojim odbijanjem sexa sa njim, vadi pistolj i upuca te Sad  i tu je kraj tvoje karijere !!!! Very Happy Very Happy

Ja zelim da sam kraljica i da vladam celim svetom i svim na njemu!!!


Poslednji izmenio dana Čet Sep 20, 2007 11:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: Re: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 11:34 pm

citaj gore iznad tebe Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: Re: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 11:48 pm

Vidi sliku!!!
Vido!!!
I sta sad??? Ne raczume ja nisam odavde Smile
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: Re: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 11:52 pm

sanjalica ::
Zelela bih da postanem psihijatar Laughing

idemo iz pocetka,kumo lol!
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: Re: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitimePet Sep 21, 2007 12:00 am

nensy ::
Pa bitno je da zna da masira, i da ja naparim oci tako da ce sva moja cula da uzivaju Smile

Ti si vrsni psihijatar. Rejting ti je visok, imas dosta kljenata (pacijenata) I uzivas u svom uspehu i radu.
Ali dolazi ti jedan dan i te kako labilan pacijent, i isprovociran tvojim odbijanjem sexa sa njim, vadi pistolj i upuca te Sad  i tu je kraj tvoje karijere !!!! Very Happy Very Happy

Ja zelim da sam kraljica i da vladam celim svetom i svim na njemu!!!
 Pa ja odgovorih ebemu misa, al ne skodi ponoviti Smile
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: Re: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitimePet Sep 21, 2007 12:07 am

...bilo jednom davno pre mnogo,mnogo,mnogo godina jedna srecna mala princeza po imenu Nensy.Zivela je mirnim i savrsenim zivotom sve dok jednog dana nije izbio rat izmedju ljudi i zivotinja Very Happy

igrom slucaja njen otac,tadasnji kralj izgubi zivot braneci svoju palatu i ubrzo nakon toga TEBE su proglasili kraljicom celog svetaali nije dugo proslo kada su u zamak upale razjarene zveri i iskidale sve ljude koju su tamo zatekli a izmedju ostalog i tebe...Very Happy

zelela bih da jednog dana postanem poznati pisac lol!
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: Re: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitimePon Sep 24, 2007 1:57 am

Postala si poznati i proslavljeni pisac, tvoja knjiga je je cak u konkurenciji za pulicerovu nagradu Very Happy
Ali dolazi poznati reziser iz Holivuda i ponudi ti basnoslovnu cifru da mu prodas autorska prava, da po tvom delu snimi film. I ti naravno polakomis se na toliki novac, i pristanes, al desi se sledece. On je sav scenario promenio knjigu je prezentovao u nekom drugom kontextu, podvrgnuta si ruglu, film je doziveo neuspeh, knjiga izgubila na rejtingu, kamenuju te i bojkotuju affraid
U svom razocarenju zatvorila si se u 4 zida, odala alkoholu, i zavrsila kao Ernest Hamingvay...taragican zavrsetak Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Ja bih zelela da sam papa!!!
Nazad na vrh Ići dole
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: Re: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitimePet Sep 28, 2007 3:51 pm

Postajes papa, ali istog popodneva raspustaju crkvu jer su doneli odluku da je to najgora sekta koja postoji, a specijalnim ukazom papu spaljuju na trgu.


ocu da sam bil gejts
Nazad na vrh Ići dole
DeathAngel
Administrator
Administrator
DeathAngel


Broj poruka : 61
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: Re: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitimePet Sep 28, 2007 8:34 pm

ANUBIS ::

ocu da sam bil gejts

Ti si i postao Bil ... ali od jednom shvatas da nemas prebijene pare zivis u nekoj iznajmljenoj garsonjeri,jedes hleb od tri dana itd... uzivaj Smile


zeleo bi da postanem siromasan Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://damebirajufanclub.all-up.com
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: Re: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitimeSub Sep 29, 2007 10:59 pm

I tako ti si siromasan...beskucnik zadovoljan svojim zivotom jer ne poznajes bolji i lepsi, medjutim desi se sl. umre ti neki dalji rodjak i ispostavi se da je bio multimiloner, i tebe imenuje kao svog naslednika, i po svim zakonima ti ne mozes da izbegnes tu obavezu, i vecinu nasledstva das u dobrotvorne svrhe, al i dalje imas pozamasnu svotu novca i nekretnina, lagano korak po korak se uzivis u ulogu bogatasa, i zivot o kakvom nisi ni sanjao, sve ti je dostupno a vecinu stvari nisi zeleo jer si kao sto rekoh bio zadovoljan svojom siromastvinom Very Happy, i obozavas svoj trenutni status u drustvu i blagodeti novca koji je pao s neba i nemilice trosis svo nasledstvo, al nesto si zanemario usput, poreze i taxe drzavi affraid, dolazi do oduzimanja svega sto si stekao i ne samo da si siromasan vec si u dugu drzavi i drustvu, i tad se zaduzis za bocu barburata i ubijes jer shvatis kako je bolje nemati, nego imati pa nemati i tako skoncas svoj zivot Sad



Zelela bih da imam vremeplov!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





sabotiraj te zelju ... :D Empty
PočaljiNaslov: Re: sabotiraj te zelju ... :D   sabotiraj te zelju ... :D Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
sabotiraj te zelju ... :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zabava :: Pricaonica-
Skoči na: