Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Psihijatar?

Ići dole 
+2
Majstor
sanjalica
6 posters
AutorPoruka
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

Psihijatar? Empty
PočaljiNaslov: Psihijatar?   Psihijatar? Icon_minitimePet Jul 27, 2007 1:21 am

Kada kazete "psihijatar", vecina ljudi ce vas cudno pogledati, cak pomisliti da niste "normalni"!!!
Zar ne smatrate da je to u danasnje vrijeme skroz normalno imati svog "psihijatra" sa kojim cete podijeliti sve ono sto vas "muci", na kraju krajeva, smatrati ga "vaznom" osobom u svom zivotu?!

Kakva su vasa razmisljanja, imate li kakva iskustva sa istim, i slazete li se da je to danas cak i neka "vrsta" potrebe.....opustajuci razgovori, isl....?
Nazad na vrh Ići dole
Majstor
Gost
Gost
Majstor


Broj poruka : 3
Datum upisa : 24.07.2007

Psihijatar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Psihijatar?   Psihijatar? Icon_minitimePet Jul 27, 2007 1:53 am

Slazhem se u potpunosti da nam je potreban......clown

ali evo sad ste svi vi na chatu moji psihijatri, ali i ja sam nekome isto tako shrink...upravo iz tog razloga - opushtajutja pricha....

pa dok se to ne promjeni...netju ni trazhiti pravog Smile
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Psihijatar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Psihijatar?   Psihijatar? Icon_minitimePet Jul 27, 2007 2:05 am

Pa dobro...ono prilicno kaskamo za zapadnom civilizacijom, gde je psihijatar nekako nuzno zlo, i drago mi je zbog toga, jer vecina psihijatara i psihologa izmisljaju neke bolesti savremenog doba kako bi imali sto veci broj svojih "pacijenata".
A verujem da smo se svi susreli sa nekim stanjem koje ne mozemo da prepoznamo, zato se vecina i obrati psihijatru da mu se onako iz psiholoskog aspekta potvdrdi da je u stanju "depresije" ili "euforije" sad neko manjoj neko malo jachoj, al sve je to ljudski i prolazno, al nemam nista protiv pa ko voli nek izvoli za sad sam sam svoj psihijatar.
I da se vratim na temu, ne mislim da samo bolesni ljudi tj shizofrenici trebaju psihijatra, al ga u svakom slucaju ne bih smatrala "vaznom osobom" u zivotu.
Nazad na vrh Ići dole
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

Psihijatar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Psihijatar?   Psihijatar? Icon_minitimeSub Jul 28, 2007 1:53 am

ja nisam normalan Question ma odakle vam to lol!

meni samo nije dobro, a nema mi pomoci geek
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Psihijatar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Psihijatar?   Psihijatar? Icon_minitimePet Sep 07, 2007 1:46 pm

Meni ne trebe psihijatar! Ja znam da sam luda Smile
Nazad na vrh Ići dole
DeathAngel
Administrator
Administrator
DeathAngel


Broj poruka : 61
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Psihijatar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Psihijatar?   Psihijatar? Icon_minitimePet Sep 07, 2007 11:05 pm

Madness Is The Gift That Has Been Given To Me
ko zna inglish skapirace Smile
ma sta ima lose u psihijatru ... samo lood moze da pomisli da je psihic lood Smile covek radi radnju lol!
svakome treba ventil a psihijatar je tu da saslusa i uputi ako moze Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://damebirajufanclub.all-up.com
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Psihijatar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Psihijatar?   Psihijatar? Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 9:30 pm

[quote="DeathAngel"]Madness Is The Gift That Has Been Given To Me
ko zna inglish skapirace Smile
 Ludilo je dar, meni dat (koji je meni dan) il tako nesto !!!! Smile Smile .) Ja skapirala
A niko ne kaze da je psihijatar lud, i niko ne osporava njegov posao, al ja sam ipak za neki drugaciji ventil, a kad dodjem do njega znaci da sam bas zaglibila i da ne znam da protumacim racionalno situaciju u kojoj sam, 
a uvek imam nekog da me saslusa, a to misljenje jako cenim.
A taj neko je neprocenjivo blago za mene, kad uvek zna kako da me digne iz tog trenutnog downa, i hvala mu!!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

Psihijatar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Psihijatar?   Psihijatar? Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 11:01 pm

jeste da je moj post ali mislim da bi psihijatar pored mene shvatio da je on lud lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
cica mica
Gost
Gost
cica mica


Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.09.2007

Psihijatar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Psihijatar?   Psihijatar? Icon_minitimeNed Sep 23, 2007 11:58 pm

ja sam trenutno depresivna.i ne znam ni samo zasto...prsoto jesam...sta da radim?:roll:mozda treba da pojedem nesto slatko....njam
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Psihijatar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Psihijatar?   Psihijatar? Icon_minitimePon Sep 24, 2007 12:59 am

Zasto svi misle da je zenama potrebno nesto slatko kako bi se se izvukle iz depresije?
Ja obozavam slatkise samo u pms, mada se tad osecam svakako, sva osecanja se se mesaju (al tad bih konzumirala nesto mlado i slatko onako do 25 godinica Wink )
A cica-mica, ako si trenutno u depresijici ti sama razluci sta je to sto te navodi da se tako osecas, a ja cu dodati samo jednu mudru i istinitu: Sve ce se to zvati Juce!!!
Samo glavu gore, a nova frizurica il neka nova krpica lako leci depresiju Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Psihijatar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Psihijatar?   Psihijatar? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Psihijatar?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zabava :: Pricaonica-
Skoči na: