Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Daljine...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

Daljine... Empty
PočaljiNaslov: Daljine...   Daljine... Icon_minitimePet Jul 27, 2007 1:10 am

Daljina... Vreme... Pa, i novac... Odluke... Ili samo sticaj okolnosti...
Sta je to sto odvaja ljude?
Da li zaboravljamo osobe koje su nam nekada bile vazne?
Da li u trci sa vremenom i svim sto nam nose neki novi dani i ljudi prepustamo zaboravu osobe koje su nekada bile deo naseg zivota i koje su nam nesto znacile?
Koliko smo u stanju ostati vezani za uspomene koje vremenom blede i koliko smo u stanju oziveti ih u secanju u trenucima kada nas zahvati melanholija?

Postoji li u vasem zivotu osoba koju ste sticajem vremena i okolnosti izgubili, a mnogo vam je znacila? Ne mislim pri tome na osobe koje ste namerno odbacili ili su Vas odbacile, koje su Vas povredile ili ste ih Vi povredili i vise nisu deo Vaseg zivota, vec ste jednostavno vremenom izgubili kontakt? Pomislite li nekada na njih, gde su sada, sta rade, cime se bave? Postoji li zelja u Vama da ih ponovo pronadjete i ucinite delom vase danasnjice?
Nazad na vrh Ići dole
mala
Gost
Gost
mala


Broj poruka : 19
Godina : 40
Datum upisa : 24.07.2007

Daljine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljine...   Daljine... Icon_minitimeNed Jul 29, 2007 3:12 am

Sticajem okolnosti sam se udaljila od nekih ljudi za koje sam bila vezana i koji su mi znacili i znace mi jos uvjek.Kada smo u mogucnosti tada se i vidimo ali se redovno cujemo i odrzavamo to prijateljstvo ,drugarstvo.Zbog cega mi je drago.Ipak tame negdje ima neko ko nekada pomisli na mene Smile
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Daljine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljine...   Daljine... Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 12:56 am

Da postoje neke osobe koje sam sticajem okolnosti...il kao sto rece nedostatka vremena, jednostavno bacila u drugi plan, i jako mi je zao zbog toga, jer sam nekad provodila puno vremena s njima, a danas smo svi prezauzeti, i cujemo se al nije to vise kao nekad, i da ponese me nekad nostalgija, al na zalost nema povratka na staro, al i to je samo zivot i tako je i trebalo da bude, i da dodam, ko zna zasto je to dobro...al mogu ih smatrati prijateljima kao i oni mene.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Daljine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljine...   Daljine... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Daljine...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zabava :: Pricaonica-
Skoči na: