Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Umete li da oprastate???

Ići dole 
+3
nensy
Majche
ANUBIS
7 posters
AutorPoruka
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

Umete li da oprastate??? Empty
PočaljiNaslov: Umete li da oprastate???   Umete li da oprastate??? Icon_minitimeSre Jul 25, 2007 8:23 pm

Koliko Vas je puta do sad neko povredio, uvredio, a vi oprostili i presli preko cak i nekih teskih reci?
Sta nikad ne oprastate?
Nazad na vrh Ići dole
Majche
Drag Gost Foruma
Drag Gost Foruma
Majche


Broj poruka : 22
Datum upisa : 24.07.2007

Umete li da oprastate??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Umete li da oprastate???   Umete li da oprastate??? Icon_minitimeSre Jul 25, 2007 8:37 pm

...Oprostiti mogu i zhelim..uvek...Pitanje je samo da li mogu zaboraviti?...

..Uvrede ne pamtim,to svrstavam u kategoriju "ljudske gluposti",tako da se nema tu shta "oprostiti"....

Ono shto nikada ne bih mogla niti bih oprostila je prikrivanje istine....
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Umete li da oprastate??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Umete li da oprastate???   Umete li da oprastate??? Icon_minitimeSre Jul 25, 2007 8:50 pm

Umem da oprostim, i oprashtam uglavnom sve ljudima, ako su dovoljno ljudi da zamole oproshtaj, tj da shvate svoju greshku, i da se pokaju, al tezhe zaboravljam, to je ono shto me kasnije drzhi na distantzi od tih koji su me povredili, znachi nisam zlopamtilo, al ko se opeche, o jednu osobu, vetj je drugachiji pogled na istu...i verujem da mnogi dela ovo moje mishljenje i stav Smile Smile Smile Smile
AL TREBA PARASHTATI, KAZHU DA SE NEGATIVNE MISLI VRATJAJU KAO BUMERANG:!: Exclamation Exclamation Exclamation
ZATO DANAS OPROSTI, SUTRA TJE TI BITI OPROSHTENO, JER NIKO NIJE BEZGRESHAN. AMIN Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Umete li da oprastate??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Umete li da oprastate???   Umete li da oprastate??? Icon_minitimeSre Jul 25, 2007 8:56 pm

A ne znam shta ne bih oprostila, mislim hvala bogu nisam dozhivela i nadam se i da netju, da postoji neka situatzija koju ne bih oprostila Surprised Surprised Surprised
Nazad na vrh Ići dole
mala
Gost
Gost
mala


Broj poruka : 19
Godina : 40
Datum upisa : 24.07.2007

Umete li da oprastate??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Umete li da oprastate???   Umete li da oprastate??? Icon_minitimeSre Jul 25, 2007 9:41 pm

oprastam ali ne i zaboravljam
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

Umete li da oprastate??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Umete li da oprastate???   Umete li da oprastate??? Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 11:26 pm

oprastam ali ne i zaboravljam...da,da...isti slucaj i kod mene...
tesko oprostim ali celog zivota ce se to nalaziti u dubini moje duse Sad
Nazad na vrh Ići dole
jedna_smizla
Gost
Gost
jedna_smizla


Broj poruka : 5
Godina : 36
Datum upisa : 24.07.2007

Umete li da oprastate??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Umete li da oprastate???   Umete li da oprastate??? Icon_minitimePet Avg 10, 2007 2:14 am

auuuu jest jedna osoba vishe putaaa..al ja sam uvijek oprostila al nisam zaboravila kosto kaze majche:)Smile
Nazad na vrh Ići dole
GhostFace
Gost
Gost
GhostFace


Broj poruka : 11
Godina : 39
Location : Belgrade
Datum upisa : 24.07.2007

Umete li da oprastate??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Umete li da oprastate???   Umete li da oprastate??? Icon_minitimePet Avg 10, 2007 2:32 am

Znate kako kazu, ko voli ume i da prasta , sto se mene licno tice.. umem da prastam i flexibilan sam sto se toga tice ali negde postoji granica prastanja Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Umete li da oprastate??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Umete li da oprastate???   Umete li da oprastate??? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Umete li da oprastate???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ljubav-Poznanstva-Sex :: Ljubav-
Skoči na: