Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Najposteniji gradovi na svetu

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

Najposteniji gradovi na svetu Empty
PočaljiNaslov: Najposteniji gradovi na svetu   Najposteniji gradovi na svetu Icon_minitimeSre Jul 25, 2007 8:12 pm

U 32 svetske metropole sprovedeno je istrazivanje da bi se utvrdilo ciji su gradjani najposteniji. Novinari su namerno ostavljali mobilne telefone na javnim mestima da bi videli koliko ce ih biti vraceno. Rezultati studije casopisa „Riders dajdzest“ pokazuju da su Ljubljana i Toronto najposteniji gradovi. U glavnom gradu Slovenije, od ukupno 30 „izgubljenih“ telefona, cak 29 je vraceno vlasnicima, dok ih je u kanadskoj metropoli od 30 vraceno 28. Berlin, jedini nemacki grad koji je obuhvacen ovim istrazivanjem, nasao se na 14 mestu. Ispostavilo se da zene cesce vracaju izgubljene mobilne telefone nego muskarci.


Na kom li je mestu BG lol! mada vrujem da nisu ni pokusali jer znaju da bi bili na gubitku Razz
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Najposteniji gradovi na svetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najposteniji gradovi na svetu   Najposteniji gradovi na svetu Icon_minitimeUto Sep 25, 2007 9:46 pm

Ja mislim da smo i mi negde na toj listi al nazalost niko nije sproveo anketu, ne bih ja omalovazavala nase postenje ima nas koji smo ipak humani. Nekada je u srecno doba SFRJ-najbezbednije mesto bilo upravo Beograd al nazalost sva kriza i nedavni rat je ucinio da se malo pogube neke moralne vrednosti.
Ja sam licno dva puta nasla novcanik sa pozamasnom svotom u njima i vratila vlasnicima, nije mi cak ni na kraj pameti bilo da zadrzim, a verujem da ih ima jos takvih. angel
Nazad na vrh Ići dole
 
Najposteniji gradovi na svetu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zabava :: Zanimljivosti iz sveta-
Skoči na: