Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta vam je danas pokvarilo dan?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

Sta vam je danas pokvarilo dan? Empty
PočaljiNaslov: Sta vam je danas pokvarilo dan?   Sta vam je danas pokvarilo dan? Icon_minitimePet Sep 28, 2007 4:05 pm

Ova kisa koja neprestano pada iznad naseg lepog grada.
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Sta vam je danas pokvarilo dan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam je danas pokvarilo dan?   Sta vam je danas pokvarilo dan? Icon_minitimeSub Sep 29, 2007 11:25 pm

Meni je danas pokvario dan ucestali i konstantni poziv mojih drugarica da se vidim s njima, a ja jednostavno uzivam u svojoj kucici pored svog kompjutera, pa zaboga na odmoru sam Shocked, i jedan neodgovoreni poziv me je malo izbacio iz koloseka, al nije toliko strasno koliko zelja za mirom koji mi moje drugarice remete Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

Sta vam je danas pokvarilo dan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam je danas pokvarilo dan?   Sta vam je danas pokvarilo dan? Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 8:41 pm

jedna draga, ali mnogo draga osoba mi je plakala preko telefona danas, a ja nikako nisam mogao da joj pomogne.srce mi se sledilo pale
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Sta vam je danas pokvarilo dan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam je danas pokvarilo dan?   Sta vam je danas pokvarilo dan? Icon_minitimeSre Okt 17, 2007 9:23 pm

Snimak sa sahrane Toseta Proeskog Sad da jako tuzno i potresno...i pod utiscima sam jos...Takva tragedija. Nebo je dobilo jos jednog Andjela, a mi bez njega ostali Crying or Very sad Crying or Very sad angel
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta vam je danas pokvarilo dan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam je danas pokvarilo dan?   Sta vam je danas pokvarilo dan? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta vam je danas pokvarilo dan?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zabava :: Pricaonica-
Skoči na: