Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Gledate li partnera u oci?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

Gledate li partnera u oci? Empty
PočaljiNaslov: Gledate li partnera u oci?   Gledate li partnera u oci? Icon_minitimePet Sep 28, 2007 4:01 pm

Eto, bas me zanima...Gledate li se dok vodite ljubav? Gledate li ga dok ga oralno zadovoljavate? a dok on vas?Cesto citam da je to znak ljubavi, ili?
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Gledate li partnera u oci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledate li partnera u oci?   Gledate li partnera u oci? Icon_minitimeSub Sep 29, 2007 11:18 pm

Ako mi je lepo ja se ne kontrolisem tako da ne mogu da uticem ni na te misice u ocima, ja volim da gledam ravno u oci sagovornika, al dok vodim ljubav ja sam prepustena momentu i uzivam, a to ne mogu otvorenih ociju a ne znaci da je to odraz ili znak ljubavi, muskarci cesce dok oralno zadovoljavaju zenu drze oci otvorene da vide kakav efekat ostavljaju, dok zene ako ne uzivaju gledace otvorenih ociju al ako su opustene i prepustene one zmure jer je to odraz zadovoljstva bar ja to tako posmatram tj govorim iz svog ugla, ne znam mozda ima onih koje vole da gledaju, al tad ja mislim da nisu 100% skoncentrisane na svoje zadovoljstvo vec na partnerovo, a zabluda je ANIBUS-e da je gledanje u oci prilikom vodjenja ljubavi karakteristika ljubavi nego samo potvrdjivanje i uveravanje sebe da si dobar ljubavnik, zato ako uzivas zatvoris oci ako ne onda posmatras scratch demantujte me slobodno al ja sam ipak strastveni strelac i sve sto radim radim po instinktu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

Gledate li partnera u oci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledate li partnera u oci?   Gledate li partnera u oci? Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 11:08 am

brinem se za tvoje zdravlje sos
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Gledate li partnera u oci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledate li partnera u oci?   Gledate li partnera u oci? Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 6:07 pm

Sto ti volis da se ne drzis teme, ANIBUSE-e to je cudo jedno:!: Pitao si eto ti ga!!! blabla
A moje prihofizicko zdravlje nije upitno, bar ne u toj meri da se ti oko toga brines wife
Mirno spavaj, i drzi se teme, ako nesto imas za dodati izvoli....Wink Laughing
Nazad na vrh Ići dole
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

Gledate li partnera u oci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledate li partnera u oci?   Gledate li partnera u oci? Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 8:28 pm

Ja bas volim da gledam u oci. Taj sjaj u ocima daje mi jos vecu motivaciju Razz

a ti nensy smiri se bwe nepizdi
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Gledate li partnera u oci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledate li partnera u oci?   Gledate li partnera u oci? Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 9:19 pm

Savreseno sam mirna ANIBUS-e, a ti samo potvrdjujes moju teoriju, al ti to zoves "motivacijom" Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gledate li partnera u oci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledate li partnera u oci?   Gledate li partnera u oci? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Gledate li partnera u oci?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ljubav-Poznanstva-Sex :: Erotika-
Skoči na: