Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo? Empty
PočaljiNaslov: Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo?   Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo? Icon_minitimeSub Avg 11, 2007 12:32 am

Da li je to prisustvo neke osobe, paznja, ljubav, neka sitnica, klopa, muzika...

mene trenutno brdo cokolade Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo?   Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo? Icon_minitimeSub Avg 11, 2007 9:29 pm

Mene bi trenutno usrecio neko da malo brine o meni, posto sam sad bolesna a nema nikog da mi skuva caj, il supicu, il da me zagili dok ne zaspim buuuuuuuuu ocu moju mamuuuuuu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
DeathAngel
Administrator
Administrator
DeathAngel


Broj poruka : 61
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo?   Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo? Icon_minitimeSub Avg 11, 2007 10:54 pm

nensy ::

buuuuuuuuu ocu moju mamuuuuuu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

samo mamu ? Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://damebirajufanclub.all-up.com
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo?   Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo? Icon_minitimeNed Avg 12, 2007 2:14 am

Pa ne bi bilo lose da je to neko drugi...al ne zna da kuva supicu ko sto moja mama zna Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo?   Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta je to sto bi vas ovog trenutka usrecilo?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zabava :: Pricaonica-
Skoči na: