Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!! Empty
PočaljiNaslov: SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!!   SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!! Icon_minitimePet Jul 27, 2007 4:45 pm

Rekao sam joj da cuti, al je nastavila, zamolio sam je da me pusti da odgledam zanimljivu reportazu o fudbalu, zna da me to zanima, al je nastavila da drami oko nekih sitnica, pokusao sam da je ucutkam pretnjom da cu je udariti....al i dalje je ko navijena pricala i davila nekim stvarima....ne secam se vise kakvim Rolling Eyes
A onda sam savim logicno zar ne? ustao u razvezao joj samarcinu, kako je to za mene bilo olaksanje u tom momentu, napokon je zacepila gubicu, a ja sam nastavio da gledam TV. u miru i tisini, malo je jecala iz sobe, cuo sam da me je kroz plac nazvala, neandertalcem i da ce me napustiti, a onda je zaspala.
Sutradan smo nastavili kao da nista nije nije bilo, bar sam ja to mislio, ne nisam se pokajao zbog samara, al me je docekao sudski poziv optuzen sam za zlostavljanje Shocked Shocked Shocked
Pa zar je tako dramaticno osamariti zenu, aha izgleda da jeste.
Kakve sve posledice nosi taj samar?
Da li ste vi nekad udarili zenu?
I sta vas je nagnalo na taj sramni cin?
I jedan samar nije drama, al kad se jednom nadje kao resenje onda se cesce praktiju u "razgovoru"
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica
Moderator
Moderator
sanjalica


Broj poruka : 163
Godina : 44
Datum upisa : 23.07.2007

SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!!   SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!! Icon_minitimePet Jul 27, 2007 10:56 pm

na zalost ja sam imala takvo lose iskustvo,mada sam tada ja bez razmisljanja otisla i shvatila sa kakvim sam se kretenom zabavljala Shocked
Nazad na vrh Ići dole
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!!   SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!! Icon_minitimeNed Jul 29, 2007 6:26 pm

nisam, a i ne verujem da cu ikada.
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!!   SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!! Icon_minitimeSub Sep 29, 2007 11:33 pm

ANUBIS ::
nisam, a i ne verujem da cu ikada.
Sta bi te isprovociralo, da umesto civilizovanog razgovora uptrerbis snagu?
( udaris zenu, slabiji pol)
Nazad na vrh Ići dole
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!!   SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!! Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 11:10 am

pa verovatno ako udari ona mene, al bas onako da boli Rolling Eyes


ili ako mi salje nudge smesno
Nazad na vrh Ići dole
nensy
Moderator
Moderator
nensy


Broj poruka : 174
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 23.07.2007

SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!!   SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!! Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 6:12 pm

hehehehe....Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Bash si strashan!!!
Nazad na vrh Ići dole
ANUBIS
Administrator
Administrator
ANUBIS


Broj poruka : 118
Datum upisa : 25.07.2007

SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!!   SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!! Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 8:26 pm

nensy ::
hehehehe....Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Bash si strashan!!!


znas me znam te djavoli
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!!   SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
SAMAR SAMO...NIJE DRAMA!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» malo smeha nije na odmet :)))
» DA LI LJUBAV I DALJE POSTOJI ILI JE TO SAMO REC

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ljubav-Poznanstva-Sex :: Muski kutak-
Skoči na: